Pokud vlastníte účet na Netflixu, najdete tam několik tureckých seriálů, které by vás mohli zaujmout… tady je jejich seznam přímo z webu Netflixu, kde najdete jak seriály tak i filmy. Většina sice nemá český dabing, ale vše má české titulky. Já pro vás vybrala některé seriály i s krátkým popisem, o čem daný seriál je:


Dar (Atiye)

Archeologické vykopávky v Anatolii odkryjí záhadný symbol spojený s mladou malířkou (Beren Saat), která se vydává za tajemstvím ze své minulosti.

50 m2

Nájemný zabiják (Engin Öztürk) který zradil svoje šéfy, se ukryje v opuštěném krejčovském krámě. Přijme identitu syna zesnulého majitele, se kterým si ho lidé spletou.

Nesmrtelní (Yaşamayanlar)

Žene ji pomsta. Mia, původně člověk, teď upírka, chce přemoct Dmitryho, bezcitného vůdce upírů usilujícího o artefakt, který dává nesmrtelnost. V seriálu je například Kerem Bürsin nebo Elçin Sangu.

Ochránce (Hakan: Muhafiz)

Mladík z dnešního Istanbulu objevuje svoje vazby na tajný starověký řád a vydává se na cestu za záchranou města před nesmrtelným nepřítelem.

Love 101 (Aşk 101)

Čtyři outsideři a příkladná studentka se snaží dát dohromady učitelku s basketbalovým trenérem. Nacházejí přátelství, lásku a odvahu být sami sebou.

Sešli se v Istanbulu (Bir Başkadır)

V Istanbulu si k sobě několik lidí dokáže najít cestu i přes společenské a kulturní rozdíly – hranice jejich nočních můr a přání se při tom snadno stírají.


Zdroj: Netflix